Background

Hakkımızda

Güllüoğlu Yapı

Hakkımızda

Şirketimiz uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile 2009 yılında ÇİMKO HAZIR BETON bayisi olarak Gaziantep’te inşaat firmalarına hazır beton ve çimento ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur.

Bölgemiz ve ülkemizin gurur kaynağı olan Sanko Holding’in kalite ve güvencesiyle bölgede hep lider ve öncü olan ÇİMKO HAZIR BETON bayisiyiz.

Şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak inşaat firmalarının ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçlara uygun koşulları sağlayarak Çimko kalite ve güvencesiyle hazır beton ve çimento tedariki yapmaktadır.

Günümüzde kullanım alanı her gün yaygınlaşan hazır beton deprem kuşağında bulunan ülkemizde yapı güvenliği açısından kalitesini ve güvenliğini her zaman ön plana çıkartmaktadır. Bizde bunun bilincinde olarak müşterilerimize tüm çalışanlarımızla kaliteli ve güvenli beton üretme adına gelişen teknolojiden anında faydalanarak Çimko Hazır Beton tedariği yapmaktayız.

Background

İLK KALİTE GELİR

Biz müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için önce kaliteyi hedefledik. Güllüoğlu Yapı olarak sektör içerisindeki ihtiyaçları gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

signiture

Güllüoğlu Yapı

HAKKIMIZDA NE DENİLDİ?

Başarılı bir şirket. Hayal ettiklerimizi sundukları için  minnetarız.

Güllüoğlu Yapı
Mehmet TAŞ, Deha Bilişim Inc.

Hizmet, Güler yüz ve Kalitenin diğer adısınız.

Güllüoğlu Yapı
Oktay AKDEMİR, Yedirenk Reklam Ajansı